Bandash me Goma

Shitet nga: Avni Dje 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash jan te mir me goma gjysbaje . Numri i bandashve : 235/70R16106H
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim