Bandash me Guma

Shitet nga: Flamur 17 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Bandash me Guma te reja per Mondial
si dhe Fellne per Bmw Nr/ R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim