Bandash me gjith goma

Shitet nga: M.m 10 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy badash me gjith goma per koltivator keta badash jan 12 col dhe bej ndrrim me rrotofejz apo kopaqic ose pllug qe jan per kultivator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim