Bandash me gom

Shitet nga: Egon 25 Tet 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet ni bandash me Gom ose 4 bandasha me goma, bandashat jon 13-she me 4 shrafa, qmimi 10 euro per cop, 40 euro 4 copa

Tel 049/724-207 dhe Viber +38649724207
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim