Bandash me goma 165-70-r14

Shitet nga: Neridon 10 Jan 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandash per Opel me 4 vrima me goma 165-70-r14 dhe rrotkapne per opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim