Bandash per R13 dhe R14 Golf 2-3 me 4shrafa

Shitet nga: viber +38649324468 04 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me 4 bolona orgjinal ju mirkpres R14 golf 2 dhe 3 passat dhe volvo opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim