Bandash per bmw

Shitet nga: Kani 03 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per bmw 18 zoll shum te bukra qmimi 400 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim