Bandash te hekurit

Shitet nga: Petrit 11 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te renos me 5 vrima 16 coll.
044 739 563.viber.
Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim