Bandash te thjeshte

Shitet nga: Riza 03 Jan 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandash te thjeshte per golf 4 dizel nr 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim