Bandash

Shitet nga: Artim mazrekaj 20 Pri 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash me goma per bmw 205/60/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim