Bandazh

Shitet nga: Avni 10 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Bandazh te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim