Bejm larjen e veturav pastrim gjeneral

Shitet nga: Bashkim 22 Mar 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bejm larjen e veturav kamjonve pastrim gjeneral
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim