Bmw fellne original 205/55/R16

Shitet nga: bmw 15 Mar 04:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per bmw me guma te dimnit 205/55/R16 te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim