Disqe me goma te sa po ardhura nga Germania

Shitet nga: Aldo 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe me goma te sa po ardhura nga Germania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim