Dy goma te reja 215 75 16c

Shitet nga: Labinot 03 Shk 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma njona osht krejt e re tjetra pak e perdorne vrehet nga foto Jon te veturave te kforit
215 75 16 c bojn per gjipa edhe per rimorkio
dmth jon per ngarkesa te renda
qmimi 100 i negociushem
kontakt ne vala +377 44 564 833
ose ne ipko +386 49 644 272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim