FELLNE /R15

Shitet nga: bessi 19 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan kto ne foto 195/55/R15 jan me guma te veres gumat e veres i kan te reja jan te ballancume nuk dridhin as send bajn per golf 1.2.3 opel pasat etj qmimi pak i diskutushem per info wiber ne ket nr .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim