FELLNE BORBETI 16 NDRRIM

Shitet nga: fellne BORBETI 16 ndrrim 06 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   230 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 195/45/16 jan me goma te veres shiten ose bej ndrrim me fellga ma te vogla bajn per golf 1-2-3 gjet opel fiat thuja per te gjitha makinat me 4 bulona (shrafa) jan kto nfoto per info ne ket nr ne viber ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim