FELLNE ME GOMA 225/45 R 17 Continentall

Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VW Original Te Reja
Alufelge Nr Original
1K0 601 025 AF
7Jx17H2 ET 54
Goma CONTINENTAL
Conti Sport Contact 3
225/45 R 17 91W


autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim