FELLNE ME GOMA BBS

Shitet nga: XXX 01 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE ALUMINI ME GOMA TE MIRA PER GOLF 2 3 passat 2 3 QMIMI VOLITSHEM PER ME SHUM INFO NA KONTAKTONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim