FELLNE PER. MERCEDES R16

Shitet nga: NO NAME 18 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
JAN SHUM TE MIRA PER MERCEDES MUND TE PERDOREN EDHE PER EMELA JAN TE RUAJTNE PER VER. GJITHASHTU KEMI EDHE DISA GOMA TE NDRYSHME JU MIR PRESIM.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim