FLM MERRJEP U Shitennn!!!!Shes Fellne per merced..

Shitet nga: Fellne per mercedes 27 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te mercedes avangarde 17"!!!!
Profili i gomave 225 55 17" m+s!!!

.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim