Felga 16 col Golf 4

Shitet nga: fitim 29 Jan 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felga shum te ruajtura nr 16 per Golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim