Felga 17 coll

Shitet nga: Ferdi 20 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felgat 17 coll 4 shoraf per golf , audi , pasat, etj
felgat jan te ruajtura me goma te mira vere .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim