Felga per golf 4

Shitet nga: Adem 13 Tet 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felga per golf 4 nr 17she Me goma te mira qmimi 300 eu 15she me goma te perdorne qmimi 140eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim