Felga

Shitet nga: Jeton 15 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy par felga per golf 4.
Felgat jan 17.coll
Felgat e bronzta 300€
Felgat me rreth te kuq 400€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim