Felge me goma nr 15 . 16 dhe 17

Shitet nga: Riki 03 Maj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten tri komplete felge me goma. 1 felge 17 nr me 235/45 goma te mira vere qmimi 250 euro, kane qene ne audi a6, bejne edhe per vetura tjera jane me 5 vrima kane shrafat e vet dhe distanverat 2 ) felge me 4 goma vere 195/55/15 ne gjendje te mire.sikur te reja per golf 4 kane qene te montuara dhe ne tojota the golf 4, qmimi 150 euro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim