Felge me goma nr 14, 15 dhe 17

Shitet nga: Riki 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten tri komplete felge me goma. 1 felge 17 nr me 235/45 goma te mira vere qmimi 400 euro, kane qene ne audi a6, bejne edhe per vetura tjera jane me 5 vrima 2 ) felge me goma vere 195/55/15 ne gjendje gomat te mire, per golf 4 kane qene te montuara dhe ne tojota, qmimi 150 euro, 3) goma dimri te bajtura vetem nje dimer ne gjenje shume te mire nr 14/65/185 me 5 vrima per golf dhe vetura tjera qmimi 150 euro. Ka mundesi ndrrimi
Me felge dhe goma per opel 17. 215/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim