Fell për Audi 19-she

Shitet nga: Aldyl Manaj 31 Jan 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Audi 19she jane model i rrall dhe jane shum te pershtatshme për audi A9 dhe A6.

Kto fellne i shes me mundesi ndrrimi me ndonje model me te ri jap yst.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim