Fellene dhe bandash per wolsvagen

Shitet nga: Arton 05 Shk 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellenet 16 me guma te reja bejn per passat audi bmw qmimi 400 euro
Bandash per passat audi etj me goma 15 qmimi 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim