Fellga alumini 17"

Shitet nga: Skender Rexhepi 11 Sht 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellga alumini 17" me goma vere per Audi A4 etj. Pa asnje gervishtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim