Fellga

Shitet nga: Arben 25 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga 17 coll - 7.5JX17H2/130
Pa goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim