Fellge per BMW X5 X6

Shitet nga: Bimi 22 Jan 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellge per BMW X5 X6 pa guma Fellne per golf4 580 euro pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim