Fellge per BMW X5 X6

Shitet nga: Bimi 24 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW X5 X6 20coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim