Felllne -13

Shitet nga: Durimi 19 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I shes fellnet jon pa guma numer 18 tshe. Nuk jon edhe
Fort te grithme po as te rujtme shum
Nuk jon qmimi shum i lir oo..i diskutushem i ndrroj me ajfon ska lidjje qfare o 4 ose 5 qe osht nevoja shtoj pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim