Felllne per gjip

Shitet nga: shpetim 14 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma P275/60R15107 gomat jan te mira fellnet jan me 6 sharafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim