Fellna 16 dy par

Shitet nga: Kushtrim 09 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet origjinale per Volkswagen dhe Borbet ,
Bajn edhe per shume kerre tjera .Fellnet jane teper te rujtuna. askund te grrithta ,dhe boj ndrim me gjithe qka

Fellnat e Volkswagen jan 16 me 5 Sharafa dhe shuma osht 250 Euro nje par

Fellnat e Borbet jan 16 me 4 Sharafa 250 EuroMund te kontaktoni qdo dite ne numrin
Viber +37744548849
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim