Fellna 17 per Golf 4

Shitet nga: Rifat 06 Pri 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna 17 per Golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim