Fellna alumini 22 coll

Shitet nga: Qamil 04 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per Audi Q 7 ww Tuareg Porsche cayenne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim