Fellna dhe goma

Shitet nga: ---- 14 Mar 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet dhe gomat 15she per Passat 5 qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim