Fellna per Opel 15 -she

Shitet nga: Jeton 01 Mar 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna per Opel 15-she,me goma vere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim