Fellna per benz

Shitet nga: fatmir 13 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te ardhura nga zvicrra origjinale per MERCEDES
Profili 15 te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim