Fellna

Shitet nga: Fellen 19 Pri 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna jo nr 13 jon prej Gjermonis per Golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim