Fellne (diska) te aluminit per audi nr 15

Shitet nga: gramen 17 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet e aluminit numer 15 ne gjendje te mir te drejta nuk dridhin veq se ngjyra ju ka kcy ikom hek nga audi qe ka ardh nga gjermania . per me shum kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim