Fellne (disqe) bmw x5 x6 nr:20

Shitet nga: flamur 22 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per bmw x5 dhe x6 nr20 fy jan me goma dy pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim