Fellne

Shitet nga: Jetoni 10 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me 5 vriman. Te Opel zafires Shume te rujtne me goma te vers
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim