Fellne

Shitet nga: fellne 13 Shk 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per
Mercedes
VW
Audi
te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim