Fellne

Shitet nga: Haki nikqi 17 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 14/112 4 cop 80 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim