Fellne

Shitet nga: Adnan 18 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She fellnet me gjeth guma t reja per mercedes (Gumat jon trejaa )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim