Fellne

Shitet nga: Jasmin 20 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 4 goma t reja 195/65/15 tardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim