Fellne

Shitet nga: Kanuni 31 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15-she jan per Audi,Golf,Pasat ...
Jan t'mira shum jan te arrdhura nga zvicrra
Nderrimi mundshem me fellne t'Mercedesit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim